15

nov

 

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Amstelveen

THE BATTLE
reserveer

22

nov

 

Neuss (DE)

Stadthalle Neuss

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Neuss (DE)

THE BATTLE
laatste kaarten

26

nov

 

Roosendaal

De Kring

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Roosendaal

THE BATTLE
reserveer

27

nov

 

Waalwijk

Theater De Leest

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Waalwijk

THE BATTLE
reserveer

1

dec

 

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

14:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Nijmegen

GRUPO SPORTIVO
reserveer

3

dec

 

Den Haag

Zuiderstrandtheater

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Den Haag

THE BATTLE
reserveer

6

dec

 

Meppel

Schouwburg Ogterop

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Meppel

THE BATTLE
reserveer

7

dec

 

's-Hertogenbosch

Theater aan de Parade

 

20:00 uur

THE BATTLE  

's-Hertogenbosch

THE BATTLE
reserveer

8

dec

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

14:30 uur

GRUPO SPORTIVO  
reserveer

11

dec

 

Leiden

Leidse Schouwburg

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Leiden

THE BATTLE
reserveer

15

dec

 

Turnhout (BE)

De Warande

 

16:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Turnhout (BE)

GRUPO SPORTIVO
reserveer

26

dec

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

KERSTGALA 2019  
reserveer

27

dec

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

KERSTGALA 2019  
reserveer

28

dec

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

KERSTGALA 2019  
reserveer

29

dec

 

Apeldoorn

Theater Orpheus

 

20:00 uur

KERSTGALA 2019  

Apeldoorn

KERSTGALA 2019
reserveer

8

jan

 

Oss

Theater De Lievekamp

 

20:15 uur

THE BATTLE  
reserveer

9

jan

 

Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Amsterdam

THE BATTLE
reserveer

10

jan

 

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Nijmegen

THE BATTLE
reserveer

12

jan

 

Hengelo

Schouwburg Hengelo

 

14:30 uur

GRUPO SPORTIVO  

Hengelo

GRUPO SPORTIVO
reserveer

15

jan

 

Hardenberg

Theater de Voorveghter

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Hardenberg

THE BATTLE
reserveer

16

jan

 

Winterswijk

Theater de Storm

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Winterswijk

THE BATTLE
reserveer

17

jan

 

Deventer

Deventer Schouwburg

 

19:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Deventer

GRUPO SPORTIVO
reserveer

18

jan

 

Hengelo

Schouwburg Hengelo

 

20:00 uur

THE BATTLE  

Hengelo

THE BATTLE
reserveer

19

jan

 

Utrecht

Stadsschouwburg Utrecht

 

15:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Utrecht

GRUPO SPORTIVO
reserveer

26

jan

 

Den Haag

Theater aan het Spui

 

15:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Den Haag

GRUPO SPORTIVO
reserveer

28

jan

 

Zaandam

Zaantheater

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Zaandam

THE BATTLE
reserveer

1

feb

 

Leiden

Leidse Schouwburg

 

19:00 uur

GRUPO SPORTIVO  
reserveer

2

feb

 

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

 

15:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Amstelveen

GRUPO SPORTIVO
reserveer

4

feb

 

Groningen

Spot Groningen

 

20:15 uur

THE BATTLE  

Groningen

THE BATTLE
reserveer

9

feb

 

Amersfoort

Flint

 

15:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Amersfoort

GRUPO SPORTIVO
reserveer

14

feb

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

ICOON  

Arnhem

ICOON
reserveer

15

feb

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

ICOON  

Arnhem

ICOON
reserveer

16

feb

 

Doetinchem

Schouwburg Amphion

 

14:00 uur

GRUPO SPORTIVO  

Doetinchem

GRUPO SPORTIVO
reserveer

18

feb

 

Zwolle

Theater De Spiegel

 

20:00 uur

ICOON  

Zwolle

ICOON
reserveer

21

feb

 

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

20:00 uur

ICOON  

Nijmegen

ICOON
reserveer

22

feb

 

Apeldoorn

Theater Orpheus

 

20:00 uur

ICOON  

Apeldoorn

ICOON
reserveer

7

mrt

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

19:30 uur

GEK GEZICHT  

Arnhem

GEK GEZICHT
reserveer

8

mrt

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

14:30 uur

GEK GEZICHT  

Arnhem

GEK GEZICHT
reserveer

13

mrt

 

Wageningen

Junushoff

 

20:15 uur

ICOON  

Wageningen

ICOON
reserveer

15

mrt

 

Emmen

ATLAS Theater

 

20:00 uur

ICOON  

Emmen

ICOON
reserveer

16

mrt

 

Cuijk

Schouwburg Cuijk

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  

Cuijk

GEK GEZICHT
reserveer

17

mrt

 

Hoorn

Schouwburg Het Park

 

20:15 uur

ICOON  

Hoorn

ICOON
reserveer

19

mrt

 

Doetinchem

Schouwburg Amphion

 

20:00 uur

ICOON  

Doetinchem

ICOON
reserveer

20

mrt

 

Maastricht

Theater aan het Vrijthof

 

20:00 uur

ICOON  

Maastricht

ICOON
reserveer

22

mrt

 

Kerkrade

Theater Kerkrade

 

16:00 uur

GEK GEZICHT  

Kerkrade

GEK GEZICHT
reserveer

25

mrt

 

Haarlem

Stadsschouwburg Haarlem

 

20:15 uur

ICOON  

Haarlem

ICOON
reserveer

27

mrt

 

Oss

Theater De Lievekamp

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  
reserveer

29

mrt

 

Apeldoorn

Theater Orpheus

 

14:30 uur

GEK GEZICHT  

Apeldoorn

GEK GEZICHT
reserveer

30

mrt

 

Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

 

19:30 uur

ICOON  

Amsterdam

ICOON
reserveer

31

mrt

 

Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

 

19:30 uur

ICOON  

Amsterdam

ICOON
reserveer

3

apr

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

ICOON  

Arnhem

ICOON
reserveer

4

apr

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

ICOON  

Arnhem

ICOON
reserveer

5

apr

 

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

14:00 uur

GEK GEZICHT  

Nijmegen

GEK GEZICHT
reserveer

8

apr

 

Amsterdam

Internationaal Theater Amsterdam

 

15:30 uur

GEK GEZICHT  

Amsterdam

GEK GEZICHT
reserveer

8

apr

 

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

 

20:00 uur

ICOON  

Eindhoven

ICOON
reserveer

9

apr

 

Tilburg

Schouwburg Tilburg

 

20:15 uur

ICOON  

Tilburg

ICOON
reserveer

14

apr

 

Tiel

Schouwburg Agnietenhof

 

20:00 uur

ICOON  

Tiel

ICOON
reserveer

16

apr

 

Den Haag

Zuiderstrandtheater

 

19:30 uur

GEK GEZICHT  

Den Haag

GEK GEZICHT
reserveer

17

apr

 

Wageningen

Junushoff

 

19:30 uur

GEK GEZICHT  

Wageningen

GEK GEZICHT
reserveer

17

apr

 

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

 

20:00 uur

ICOON  

Amstelveen

ICOON
reserveer

19

apr

 

Groningen

Spot Groningen

 

14:30 uur

GEK GEZICHT  

Groningen

GEK GEZICHT
reserveer

22

apr

 

Rotterdam

Theater Rotterdam

 

20:15 uur

ICOON  

Rotterdam

ICOON
reserveer

25

apr

 

Drachten

Schouwburg de Lawei

 

19:30 uur

GEK GEZICHT  

Drachten

GEK GEZICHT
reserveer

25

apr

 

Remscheid (DE)

Teo-Otto-Theater

 

20:00 uur

ICOON  

Remscheid (DE)

ICOON
reserveer

26

apr

 

Tilburg

Schouwburg Tilburg

 

15:00 uur

GEK GEZICHT  

Tilburg

GEK GEZICHT
reserveer

28

apr

 

Wolfsburg (DE)

Scharoun Theater

 

20:00 uur

ICOON  

Wolfsburg (DE)

ICOON
reserveer

29

apr

 

Fulda (DE)

Schlosstheater Fulda

 

20:00 uur

ICOON  

Fulda (DE)

ICOON
reserveer

2

mei

 

Enschede

Wilminktheater

 

20:00 uur

ICOON  

Enschede

ICOON
reserveer

8

mei

 

Veghel

Theater De Blauwe Kei

 

19:30 uur

GEK GEZICHT  

Veghel

GEK GEZICHT
reserveer

10

mei

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

14:30 uur

GEK GEZICHT  

Arnhem

GEK GEZICHT
reserveer

14

mei

 

Zutphen

Hanzehof

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  

Zutphen

GEK GEZICHT
reserveer

15

mei

 

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  

Eindhoven

GEK GEZICHT
reserveer

20

mei

 

Zoetermeer

Stadtstheater Zoetermeer

 

20:15 uur

ICOON  

Zoetermeer

ICOON
reserveer

22

mei

 

Deventer

Deventer Schouwburg

 

20:00 uur

ICOON  

Deventer

ICOON
reserveer

23

mei

 

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

20:00 uur

ICOON  

Nijmegen

ICOON
reserveer

27

mei

 

Kerkrade

Theater Kerkrade

 

20:00 uur

ICOON  

Kerkrade

ICOON
reserveer

29

mei

 

Enschede

Wilminktheater

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  

Enschede

GEK GEZICHT
reserveer

30

mei

 

Zwolle

Theater De Spiegel

 

19:00 uur

GEK GEZICHT  

Zwolle

GEK GEZICHT
reserveer

24

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:30 uur

DE ONTMOETING  

Arnhem

DE ONTMOETING
reserveer

25

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

19:00 uur

DE ONTMOETING  

Arnhem

DE ONTMOETING
reserveer

25

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

END OF SEASON 2020  
reserveer

26

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

19:00 uur

DE ONTMOETING  

Arnhem

DE ONTMOETING
reserveer

26

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

END OF SEASON 2020  
reserveer

27

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

19:00 uur

DE ONTMOETING  

Arnhem

DE ONTMOETING
reserveer

27

jun

 

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

20:15 uur

END OF SEASON 2020  
reserveer