opnieuw

28

mei

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

reserveer

1

jun

Villingen-Schwenningen

Theater am Ring

MONUMENTAAL

19:00 uur

Villingen-Schwenningen

MONUMENTAAL
reserveer

3

jun

Zoetermeer

Stadtstheater Zoetermeer

MONUMENTAAL

20:15 uur

Zoetermeer

MONUMENTAAL
reserveer

9

jun

Arnhem

Theater aan de Rijn

MULTICOLOUR

20:00 uur

Arnhem

MULTICOLOUR
laatste kaarten

10

jun

Arnhem

Theater aan de Rijn

MULTICOLOUR

20:00 uur

Arnhem

MULTICOLOUR
reserveer

10

jun

Arnhem

Theater aan de Rijn

MULTICOLOUR

22:00 uur

Arnhem

MULTICOLOUR
reserveer

11

jun

Arnhem

Theater aan de Rijn

MULTICOLOUR

15:00 uur

Arnhem

MULTICOLOUR
reserveer

20

jun

Utrecht

Stadsschouwburg Utrecht

MONUMENTAAL

20:00 uur

Utrecht

MONUMENTAAL
uitverkocht

21

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING

20:30 uur

Arnhem

DE ONTMOETING
Geannuleerd

22

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING

19:00 uur

Arnhem

DE ONTMOETING
Geannuleerd

23

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING

19:00 uur

Arnhem

DE ONTMOETING
Geannuleerd

24

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING

19:00 uur

Arnhem

DE ONTMOETING
Geannuleerd

1

jul

Bonn

Theater Bonn

Internationaal

19:30 uur

reserveer

2

jul

Bonn

Theater Bonn

Internationaal

18:00 uur

reserveer

22

sep

Arnhem

Stadstheater Arnhem

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

23

sep

Arnhem

Stadstheater Arnhem

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

3

okt

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Nijmegen

MÉDITERRANÉE
 

10

okt

Tiel

Schouwburg Agnietenhof

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

 

11

okt

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Eindhoven

MÉDITERRANÉE
 

12

okt

Doetinchem

Schouwburg Amphion

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Doetinchem

MÉDITERRANÉE
 

14

okt

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

15

okt

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

21

okt

's-Hertogenbosch

Theater aan de Parade

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

's-Hertogenbosch

MÉDITERRANÉE
 

26

okt

Zutphen

Hanzehof

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Zutphen

MÉDITERRANÉE
 

29

okt

Deventer

Deventer Schouwburg

 

1

nov

Apeldoorn

Theater Orpheus

 

1

nov

Gouda

Goudse Schouwburg

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

 

3

nov

Tiel

Schouwburg Agnietenhof

 

3

nov

Arnhem

Stadstheater Arnhem

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

4

nov

Arnhem

Stadstheater Arnhem

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

5

nov

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

 

8

nov

Winterswijk

Theater de Storm

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Winterswijk

MÉDITERRANÉE
 

14

nov

Purmerend

Theater de Purmaryn

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Purmerend

MÉDITERRANÉE
 

16

nov

Hoorn

Schouwburg Het Park

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

18

nov

Haarlem

Stadsschouwburg Haarlem

 

18

nov

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Amstelveen

MÉDITERRANÉE
 

24

nov

Hengelo

Rabotheater Hengelo

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Hengelo

MÉDITERRANÉE
 

25

nov

Apeldoorn

Theater Orpheus

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Apeldoorn

MÉDITERRANÉE
 

26

nov

Arnhem

Stadstheater Arnhem

 

30

nov

Bocholt (D)

Stadttheater Bocholt

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Bocholt (D)

MÉDITERRANÉE
 

1

dec

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

 

3

dec

Amsterdam

Stadsschouwburg Amsterdam

 

6

dec

Meppel

Schouwburg Ogterop

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

7

dec

Oss

Theater De Lievekamp

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

8

dec

Cuijk

Schouwburg Cuijk

 

10

dec

Utrecht

Stadsschouwburg Utrecht

 

13

dec

Waalwijk

Theater De Leest

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Waalwijk

MÉDITERRANÉE
 

15

dec

Zeist

Figi Theater

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

 

26

dec

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KERSTGALA 2017

20:15 uur

 

27

dec

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KERSTGALA 2017

20:15 uur

 

28

dec

Zeist

Figi Theater

 

28

dec

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KERSTGALA 2017

20:15 uur

 

29

dec

Apeldoorn

Theater Orpheus

KERSTGALA 2017

20:00 uur

Apeldoorn

KERSTGALA 2017
 

10

jan

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

Nijmegen

MÉDITERRANÉE
 

11

jan

Wageningen

Junushoff

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Wageningen

MÉDITERRANÉE
 

13

jan

Drachten

Schouwburg de Lawei

 

13

jan

Lommel (B)

CC De Adelberg

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Lommel (B)

MÉDITERRANÉE
 

17

jan

Zwolle

Theater De Spiegel

MÉDITERRANÉE

20:00 uur

 

22

jan

Groningen

Stadsschouwburg Groningen

MÉDITERRANÉE

20:15 uur

Groningen

MÉDITERRANÉE
 

24

jan

Emmeloord

Theater 't Voorhuys

 

31

jan

Lelystad

Agora

 

1

feb

Amsterdam

Stadsschouwburg Amsterdam

MÉDITERRANÉE

20:30 uur

Amsterdam

MÉDITERRANÉE
 

4

feb

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

 

5

feb

Doetinchem

Schouwburg Amphion

 

10

feb

Hengelo

Rabotheater Hengelo

 

14

feb

Zwolle

Theater De Spiegel

 

16

feb

Arnhem

Stadstheater Arnhem

5*****

20:15 uur

Arnhem

5*****
 

17

feb

Bocholt (D)

Stadttheater Bocholt

 

17

feb

Arnhem

Stadstheater Arnhem

5*****

20:15 uur

Arnhem

5*****
 

18

feb

Wageningen

Junushoff

 

22

feb

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

5*****

20:00 uur

Eindhoven

5*****
 

23

feb

Amstelveen

Schouwburg Amstelveen

5*****

20:00 uur

Amstelveen

5*****
 

27

feb

Hardenberg

Theater de Voorveghter

5*****

20:15 uur

Hardenberg

5*****
 

28

feb

Leiden

Leidse Schouwburg

5*****

20:15 uur

Leiden

5*****
 

2

mrt

Tiel

Schouwburg Agnietenhof

5*****

20:00 uur

Tiel

5*****
 

4

mrt

Amersfoort

Flint

5*****

20:15 uur

Amersfoort

5*****
 

7

mrt

Haarlem

Stadsschouwburg Haarlem

5*****

20:15 uur

Haarlem

5*****
 

9

mrt

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

5*****

20:00 uur

Nijmegen

5*****
 

10

mrt

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KYLIÁN4ALL

19:30 uur

Arnhem

KYLIÁN4ALL
 

11

mrt

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Arnhem

KYLIÁN4ALL
 

13

mrt

's-Hertogenbosch

Theater aan de Parade

5*****

20:00 uur

's-Hertogenbosch

5*****
 

14

mrt

Doetinchem

Schouwburg Amphion

5*****

20:00 uur

Doetinchem

5*****
 

16

mrt

Drachten

Schouwburg de Lawei

5*****

20:00 uur

Drachten

5*****
 

18

mrt

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

KYLIÁN4ALL

14:00 uur

Nijmegen

KYLIÁN4ALL
 

22

mrt

Apeldoorn

Theater Orpheus

5*****

20:00 uur

Apeldoorn

5*****
 

24

mrt

Maastricht

Theater aan het Vrijthof

5*****

20:00 uur

Maastricht

5*****
 

25

mrt

Tilburg

Schouwburg Tilburg

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Tilburg

KYLIÁN4ALL
 

27

mrt

Emmen

ATLAS Theater

5*****

20:00 uur

Emmen

5*****
 

28

mrt

Rotterdam

Rotterdamse Schouwburg

KYLIÁN4ALL

19:30 uur

Rotterdam

KYLIÁN4ALL
 

29

mrt

Zaandam

Zaantheater

5*****

20:15 uur

Zaandam

5*****
 

31

mrt

Maastricht

Theater aan het Vrijthof

KYLIÁN4ALL

19:30 uur

Maastricht

KYLIÁN4ALL
 

4

apr

Utrecht

Stadsschouwburg Utrecht

5*****

20:00 uur

Utrecht

5*****
 

6

apr

Hardenberg

Theater de Voorveghter

KYLIÁN4ALL

19:30 uur

Hardenberg

KYLIÁN4ALL
 

8

apr

Delft

Theater de Veste

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Delft

KYLIÁN4ALL
 

10

apr

Cuijk

Schouwburg Cuijk

5*****

20:15 uur

Cuijk

5*****
 

11

apr

Oss

Theater De Lievekamp

5*****

20:15 uur

Oss

5*****
 

13

apr

Eindhoven

Parktheater Eindhoven

KYLIÁN4ALL

19:00 uur

Eindhoven

KYLIÁN4ALL
 

13

apr

Arnhem

Stadstheater Arnhem

5*****

20:15 uur

Arnhem

5*****
 

14

apr

Arnhem

Stadstheater Arnhem

5*****

20:15 uur

Arnhem

5*****
 

15

apr

Groningen

Stadsschouwburg Groningen

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Groningen

KYLIÁN4ALL
 

18

apr

Apeldoorn

Theater Orpheus

KYLIÁN4ALL

15:00 uur

Apeldoorn

KYLIÁN4ALL
 

18

apr

Kerkrade

Theater Kerkrade

5*****

20:00 uur

Kerkrade

5*****
 

21

apr

Zutphen

Hanzehof

KYLIÁN4ALL

19:00 uur

Zutphen

KYLIÁN4ALL
 

22

apr

Enschede

Wilminktheater

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Enschede

KYLIÁN4ALL
 

26

apr

Amersfoort

Flint

KYLIÁN4ALL

19:00 uur

Amersfoort

KYLIÁN4ALL
 

28

apr

Lelystad

Agora

5*****

20:15 uur

Lelystad

5*****
 

29

apr

Doetinchem

Schouwburg Amphion

KYLIÁN4ALL

14:00 uur

Doetinchem

KYLIÁN4ALL
 

3

mei

Roosendaal

Schouwburg De Kring

5*****

20:00 uur

Roosendaal

5*****
 

6

mei

Arnhem

Stadstheater Arnhem

KYLIÁN4ALL

14:30 uur

Arnhem

KYLIÁN4ALL
 

11

mei

Leiden

Leidse Schouwburg

KYLIÁN4ALL

19:00 uur

Leiden

KYLIÁN4ALL
 

18

mei

Veenendaal

Theater De Lampegiet

5*****

20:00 uur

Veenendaal

5*****
 

23

mei

Tilburg

Schouwburg Tilburg

5*****

20:15 uur

Tilburg

5*****
 

24

mei

Deventer

Deventer Schouwburg

5*****

20:00 uur

Deventer

5*****
 

25

mei

Enschede

Wilminktheater

5*****

20:00 uur

Enschede

5*****
 

29

mei

Leverkusen (D)

Forum Leverkusen

5*****

20:15 uur

Leverkusen (D)

5*****
 

30

mei

Nijmegen

Stadsschouwburg Nijmegen

5*****

20:00 uur

Nijmegen

5*****
 

31

mei

Den Helder

Schouwburg De Kampanje

5*****

20:15 uur

Den Helder

5*****
 

3

jun

Amsterdam

Stadsschouwburg Amsterdam

5*****

20:30 uur

Amsterdam

5*****
 

6

jun

Den Haag

Zuiderstrandtheater

5*****

20:00 uur

Den Haag

5*****
 

7

jun

Zoetermeer

Stadtstheater Zoetermeer

5*****

20:15 uur

Zoetermeer

5*****
 

15

jun

Zwolle

Theater De Spiegel

5*****

20:00 uur

Zwolle

5*****
 

27

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING 2018

20:30 uur

 

28

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING 2018

19:00 uur

 

28

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

END OF SEASON 2018

20:15 uur

 

29

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING 2018

19:00 uur

 

29

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

END OF SEASON 2018

20:15 uur

 

30

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

DE ONTMOETING 2018

19:00 uur

 

30

jun

Arnhem

Stadstheater Arnhem

END OF SEASON 2018

20:15 uur